Hizmetlerimiz

Yaşlı Bakıcı

Tek başına yaşayan, yaşlılık nedeniyle veya fiziksel sorun sebebiyle yapmakta zorlandığınız işlere sizin adınıza yapabilecek yardımcı arıyorsanız yaşlı bakıcısı arayışınız için size yardımcı olabiliriz. Yaşlanınca kimsenin bakmayacağını, hiçbir işe yaramayacağını düşünenler çok fazladır. Yaşlı bakıcısı adaylarımızda tam bu durumda devreye giren; desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yardımcı olabilecek, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilen ayrıca psikolojik sosyolojik desteği de sağlayan kişidir.

Yaşlı bakıcısı, bu alan gerekli tüm eğitimleri almış ve yaşlılık psikolojisini iyi anlayan yaşlı bireye nasıl yaklaşılması gerektiğini iyi bilen, o an hangi duygu ve düşünce de olduğunu anlayarak bireye ona göre yaklaşım göstererek destek olur.  

Yaşlı bakıcı yaşlının içinde bulunduğu o anki evreyi kabullenmesine, eski gücünün artık kalmadığını belki eski sosyal hayatının yanı sıra iş hayatının da bitmesinin etkisi altındaki kişilere verdiği destekle içinde bulunduğu evreye uyum sağlamasını öğretirler.

Yaşlı Bakıcı arıyorum diyorsanız; Kalite İnsan Kaynakları olarak size en uygun ve referanslı yaşlı bakıcılarını hemen bulmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Refakatçi

Hastane ortamında veya ev ortamında ameliyat olan veya geçici hastalığı bulunan, tedavi gören veya tamamen sağlık durumu iyi olduğu halde kısa süreliğine yanında destekçi birinin olmasını isteyen yakınlarınız için min. 7 günlük refakatçi arıyorsanı z bizlere ulaşabilirsiniz. Refakatçiler; hastanın kıyafetlerini giydirme, yemek yedirme, ilaçlarını içirme ve onları takip etme, kişisel bakımı ile ilgilenme gibi belli başlı konularda hastaya yardımcı olurlar. Refakatçi olmak sabır, özveri, titizlik isteyen bir görevdir.

Refakatçi arıyorum diyorsanız; Kalite İnsan Kaynakları olarak size en uygun ve referanslı refakatçileri hemen bulmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yatılı Bakıcı

Belirli hastalık geçiren, kaza veya doğuştan gelen bir hastalığı olan, bakıma muhtaç aile bireyleriniz için tecrübeli yatılı bakıcı arayışınız var ise her alan deneyimli bakıcılar görevlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Yatılı bakıcı arıyorum diyorsanız; Kalite İnsan Kaynakları olarak size en uygun ve referanslı yatılı bakıcıları hemen bulmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.